Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha adott egy 22 éves nagyon...

Ha adott egy 22 éves nagyon kövér lány, kb.175 centi magas, és 130 kiló, akkor kb. mekkora a valószínűsége, hogy a következő 5 évben valamilyen egészségügyi probléma lép fel nála?

Figyelt kérdés
Egyelőre semmi baja, vagy csak nem tud róla. Amúgy egész életében kövér volt.
2014. ápr. 12. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sok. Miért nem próbál meg fogyókúrázni?
2014. ápr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, gondolom nincs hozzá akaratereje.
2014. ápr. 12. 17:38
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze van olyan problémája, amiről már tud. Nehezen tud járni, sokszor fájnak a lábai. Gyorsan gyalogolni nem is bír.
2014. ápr. 12. 17:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagy esélye van szívrohamra. A papám 120 kg és nyáron volt neki egy hátsó fali infarktusa.
2014. ápr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De a papád nem huszonéves. Fiatalon még lehet, hogy nem lesz különösebb problémája, amíg erős a szervezet.
2014. ápr. 12. 17:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Fiatalon is ugyanúgy kaphat szívrohamot.
2014. ápr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én 24 évesen 160 kilósan tojtam be, mert nem bírta a szívem. Ma már 80-90 kiló között mozgok, Norbi elbújhat mellettem.


De a szívproblémák még így is előjönnek néha, és tuti hamarabb lesz a térdemmel, gerincemmel gond, ha majd megöregszem.


Szóval igen, fogyjál le, mert undorító dolog kövérnek lenni.

2014. ápr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már van egészségügyi problémája bőven, nem kell öt évet várni. 130 kilónak lenni sehonnan nézve nem egészséges. Szív- és érrendszeri probléma garantált, és ha egész életében kövér volt, akkor valószínűleg a csontjai és az ízületei sem fejlődtek jól a túlsúly alatt. Senki sem attól erős, hogy fiatal, kaphat az ember szívrohamot húszévesen, vagy élhet makkegészségesen száztíz évig.
2014. ápr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!