Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kóbor macskák kutyák fertőzése...

Kóbor macskák kutyák fertőzéseket okozhatnak közterületeken? Jön a jóidő a nyár a gyerekek szaladgálnak homokoznak a játszótéren a parkban, ezek a kóbor kutyák macskák pedig mindenféle fertőzéseket okozhatnak!

Figyelt kérdés
Pl. Kispesten is a parkokban elszaporodtak nagyon a kóbor kutyák kóbor macskák is vannak jócskán! A játszóterek parkokban is tanyáznak, etetik is a macskákat a parkban a padokon a bokroknál is etetik a macskákat mivel tavaly lekölykezett ugyhogy azok is itt tanyáznak a környéken! Ételmaradékokkal macskaürülékkel is tele a környék, ez is fertőzésveszélyes, tele van a tér a park a homokozó macska kutyaürülékkel!

2013. márc. 10. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze okozhatnak,de csak akkor,ha valaki velük, vagy az ürülékükkel érintkezik.Ezért kell a gyereknek megtanítani,h ne fogdossa őket és ne vegyen a szájába az utcáról semmit.
2013. márc. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
plusz ember ürülékkel,ezt kifelejtetted
2013. márc. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem említettem,mert a kutyákról,macskákról volt szó.De igazad van! Az ember ürüléke,nyála gyakran veszélyesebb,mint egy állaté.
2013. márc. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

jaja,azért írtam.Én a kutyámat meg az emberitől féltem.Galandférget is kapott már el valószínű embertől.ez elég undorító,de Általában az emberit szeretik megenni azért gondolom.

Meg pl leül valami ápolatlan ember a padra,odaül valaki ugyanúgy elkaphat akármit.

szóval nem csak az állatoktól lehet ilyenkor elkapni bármit.Jól kezet kell mosni,persze sokszor az se segít.De ilyen ez a világ,mindenhol bacik hemzsegnek.

DE van egy olyan dolog is hogy aki többet van ilyen helyeken,a szabadban,állatok közt pl, kisgyerek az ellenállóbb lesz utóbb.De lehet ez csak régen működött,ma már a sok gyógyszer meg minden a kajákban így vagy úgy gyengébb az immunrendszer.Szerintem.

2013. márc. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem .ez ma is így van! Az immunrendszer akkor lesz erős,ha bizony nem óvjuk a gyerekeket sem mindentől. De persze,egy galandféreg fertőzés az más, azzal egy erős immunrendszer sem tud megküzdeni. De valóban. NEM KELL A GYEREKET ELZÁRNI MINDENTŐL! pl.egy egészséges állattól sem.
2013. márc. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket:-)
2013. márc. 11. 07:06
 7/7 anonim válasza:
54%

Nem okozhatnak.

De.

A kóbor, tbc-s, utcán levet folyató büdös, gombás, járdára turházó csövesek okozhatnak.

Nem kellett volna visszaerőszakolni őket a járdákra.

2013. márc. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!