Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fülzúgás mi lehet az oka?

Fülzúgás mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

pár hete elkezdett zúgni a fülem és nem tudom hogy mitől semmilyen egyéb panaszom nincs csak lefekvés előtt elég idegesítő

most fogok megpróbálkozni a fokhagyma+citrom kúrával sztetek segíthet?



2014. ápr. 13. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Próba - szerencse. A fülzúgásnak 100+1 oka lehet és korfüggő szokott lenni, de ez sem 100%.
2014. ápr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem a vérnyomásoddal van probléma, talán túl magas
2014. ápr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Esetleg ha elmennél fülészetre, mielőtt citrom+fokhagyma kúrákkal próbálkozol, eszem megáll... mert egyészt kideríthető lehet az ok még mielőtt végleges károsodást szenvednél, másrészt meg, még ha az okot nem is találják meg, ha ideginek feltételezik a sérülést, akkor elég hamar elkezdett infúziókúrával még talán tudják enyhíteni a zúgást. De az csak akkor hat, ha időben elkezdik, egyébként örökre így is maradhatsz. Üdv, egy érintett.
2014. ápr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem pár napon belül volt infúzió kúra mégis megmaradt,kedves előző hiába írod ezt mindenkinek ez sem mindenkire érvényes,ha érintett vagy akkor Te miért nem rohantál azonnal orvoshoz infúzióért??

Én sem gondoltam rögtön arra hogy orvoshoz rohanjak vele ha az ember nem tudja mi ez akkor nem ez az első reakciója,én ennek ellenére a 3. napon mentem orvoshoz és kaptam kúrát ami kb 2 napig lejjebb csökkentette és ennyi volt.

2014. máj. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 3 nap után már orvoshoz mentem, infúziókúrát a saját hibámon kívül kb. két hét múlva kaptam. NEKEM 10 decibelt visszahozott a hallásomból. Nem mondtam azt, hogy feltétlenül meggyógyítja, hanem azt mondtam, hogy TÖBB AZ ESÉLYE, ha hamar megkapja az infúziókúrát, hogy esetleg segíthet valamit. Nem biztos, hogy meggyógyítja. Nem biztos, hogy elmúlasztja. De több esélye van, ha elmegy infúziókúrára, mintha nem.


Nem tudod elképzelni, hogy esetleg segíteni akarok, mi?

Azt gondolom, hogy ha bármelyik kérdező annyit profitál a hozzászólásomból, hogy 10 decibellel javul a hallása, már megérte...

2014. máj. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"kedves előző hiába írod ezt mindenkinek ez sem mindenkire érvényes"


Az én hozzászólásomban ezt írtam: "TALÁN lejjebb tudják csökkenteni a zúgást"


Ha esetleg nem tudsz olvasni, vagy nem tudod, hogy mit jelent az a szó, hogy talán, akkor fogalmam sincs, hogy mit keresel itt. Utálom az ilyen okostojásokat, mint te vagy, őszintén szólva.

2014. máj. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Esetleg ha elmennél fülészetre, mielőtt citrom+fokhagyma kúrákkal próbálkozol, eszem megáll... "

Én meg ezt a stílust utálom,miért kell egyből lekezelni a másikat???Na mindegy ,még vitatkozni sem érdemes Veled,neked is szép napot okostojás!:)

2014. máj. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Különben sem értem minek vitatkozunk én nem azért jöttem mindkettőnknek van elég baja nem?Főleg aki érintett.
2014. máj. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

egyszerűen nem figyelek rá és most már csak este hallom nagyon ritkán

lehet nagyon rágörcsöltem

2014. máj. 13. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!