Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beteg a fejbőröm, mi baja lehet?

Beteg a fejbőröm, mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Valaki tudna segíteni nekem mielőtt valami butaságot csinálnék?

Hullik a hajam kb 3-4 éve, és valami korpaszerű dolog van a fejemen, én azt hiszem, hogy az miatt lehet iszonyatosan viszket és ha vakarom akkor olyan mintha korpás lennék csak sokkal durvább, és zsíros is a hajam mégpedig nagyon.

Voltam már urológusnál ott is vol probléma mégpedig prosztatagyulladás, és hajklinikán is, a hajklinikán 1 kénes hajmosás előtte kenőcsöt illetve egy Clobex 500-as sampont írtak fel ami használt is, addig amíg használtam.

Most minoxidil kirkland -ot akarom kipróbálni, van valakinek véleménye, hogy milyen hatású ez a szer?

Vagy esetleg valaki akinek szintén ilyen tünetei voltak?

Ha igen kérem írjon, mert nekem a végén a klinikán azt mondták, genetikailag hullik a hajam, amit el is hinnék, ha nem járna ilyen "mellékhatásokkal"!



2014. ápr. 19. 14:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!