Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Házi praktikák torokfájásra?...

Házi praktikák torokfájásra? (tapasztalatok)

Figyelt kérdés
Mindenhol a sós vizet istenítik gargarizálással,naponte 2-3 szor.Én egy nap alatt 10 -szer csináltam és semmit nem használt.A Negro cukorka sem.
2014. ápr. 22. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ezek nem is azonnal hoznak eredményt. :) Propoliszos mézet naponta kétszer egy evőkanállal gyűrj le. :)
2014. ápr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A propolisz is kb. annyit fog segíteni, mint a gargalizálás, vagy még annyit se. :)


2-5 nap alatt elmúlik magától, ha 1 hét múlva még mindig fáj, akkor dokihoz kell menni. Csak tüneti kezelés lehetséges, vegyél Tantum Verdét, az a legjobb. Ha náthás is vagy, akkor Coldrex (vagy valami forró italpor, ha szereted).

Kerüld a hideget, a meleget/forrót és a kamilla teát (szárít). Langyos tea a legjobb.


Amúgy nekem is nagyon fáj a torkom. Én Bioparox-ot használok, de az nem házi praktika. De ennek is kell 1-2 nap, mire hatása lesz.

2014. ápr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,nem vagyok náthás csak tegnap óriási torokfájásra ébredtem,és nem javul.
2014. ápr. 22. 10:26
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez a tantum verde egy forintot nem ér...

két kicsi üveg 3 ezer.

Na most harmadnap után megpróbálom az első ajánlását.

2014. ápr. 24. 21:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Szopogatótablettát vegyél Tantum Verdéből, az a jó. A propoliszos méz sem fog azonnal hatni, csak elősegíti a javulást. Nem tudsz mit tenni.
2014. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi,de mér erről a tantum verdéről hallani sem akarok.Belefújtam 3 ezret és semmit nem használt.

Inkább az utolsó az igaz,hogy nem tudok mit tenni.

Marad a nyaksál.

2014. ápr. 25. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!