Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Torokfájásra szedett valaki...

Torokfájásra szedett valaki Maripen Extrát? Tapasztalatok vélemények érdekelnének.

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
sosem szedek be antibiotikumot torokfájásra. (nő vagyok és utána állandóan felborítja a hüvelyflórámat) inkább homeogene 9 homeopátiás szert szedek, vény nélkül kapható patikában. anti antibiotikum párti vagyok
2010. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen én is az vagyok és nagyon nehezen szedek be bármiféle gyógyszert.De lassan 2 hónapja küszködök tüszös mandula gyulladássl hogy most már kénytelen leszek szedni.Mindig átadom sajna a picinek.Eddig nem kaptam rá semmit a dokitól mondván magától elmúlik.
2010. jan. 8. 11:20
 3/3 anonim ***** válasza:

hát ha gondolod próbáld ki amit írtam. a betegtájékoztató szerint a nagyon gyulladt mandulagyulladásra is jó.

és tudod min lepődtem meg amikor szedtem? hogy annyi orrváladék jött ki belőlem és a torkomból is felszakadtak a dolgok hogy csak na, tehát tapasztalhatóan ürült ki a szervezetemből, és ezt antibiotikumnál és sosem tapasztaltam. akkor az antibiotikum esetében ezek mind bentmaradnak a szervezetben?! én kb. 5-6 éve egyáltalán nem szedek antibiotikumot csak ezt.

2010. jan. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!