Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szívroham előjelei?

Szívroham előjelei?

Figyelt kérdés
Már 3 napja nagyon furán érzem magam tegnap délután óta pedig fáj a hasam felső része ilyen furcsa nyomó érzés mintha nyomnák befelé :/ A mellkasomban néha szokott jelentkezni ilyen nyilalló fájdalom de ez csak pár másodpercig tart és az utóbbi háromnapban nem volt csak ez a nyomás érzés de ez nagyon rossz :/ Néha a kezeim is zsibbadnak, de most azok sem.. a hátam fáj még ettől a nyomástól ahasam tetején :/ tegnap este már szédültem is és hányingerem volt. Nagyon meg vagyok rémülve :/
2014. ápr. 24. 13:16
 1/7 anonim válasza:
Sajnos nem tudom, hogy mitől lehet, de menj le a háziorvosodhoz vagy az ügyeletre, biztos segítenek ott!
2014. ápr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig is fájt, de most hogy ebédeltem azóta még jobban már kezd elég elviselhetetlen lenni :/
2014. ápr. 24. 13:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz! Ez akár az is lehet, de lehet az epe is.
2014. ápr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok minden más is lehet, ha puffadsz, attól is lehet felfelé ez a nyomásérzés, epe jobboldalon fent fáj, az kisugározhat a hátadba is. Ki kell vizsgáltatni, menj el a háziorvoshoz.
2014. ápr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Azért írtam az epét, mert egy ismerősömnek szívinfarktus tünetei voltak, úgy került be a kórházba és kiderült, hogy hatalmas epeköve volt, és az okozta ezeket a tüneteket.
2014. ápr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Így igaz, epétől is lehetnek olyan tünetek, mintha szíved fájna, de szívtől is lehetnek gyomor fájdalmak, főleg nőknél, ezért kell kivizsgáltatni.
2014. ápr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat viszont egyetemi tanulmányaim mitt nem tartózkodom otthon így háziorvos sajnos kilőve :/ elég pánikolós vagyok ez csak ront a helyzeten tudom
2014. ápr. 24. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!