Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 20 éves korban mennyire...

20 éves korban mennyire gyakran alakulhat ki szívroham?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér van egy pár plusz kilóm de testtömeg index szerint normál súlyom van, nem élek megerőltető életmódot nem hajtom túl magam. Stresszes az mondjuk sokszor vagyok és olyankor ilyen nyilalló fájdalmat érzek a mellkasomban. Viszont nem csak akkor érzem amikor idegesek vagyok amikor nyugodt vagyok és csak ülök és TV-zek néha akkor is. Ma is előjött de ma inkább ilyen szorító befele nyomó érzés kb 1-2 percig. Nagyon aggasztanak ezek a tünetek. Mi lehet a háttérben? szívroham? vagy valami tüdőembólia?
2014. márc. 16. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Amennyit leírtál magadról aszerint a szívroham, és a tüdőembólia gyakorisága a te korodban nulla, vagy mínusz 25.
2014. márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Cigitől lehet!
2014. márc. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem cigizem még buliban sem meg semmi.
2014. márc. 16. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!