Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mellkasi fájdalom, és a bal...

Mellkasi fájdalom, és a bal kar zsibbadása lehet infarktus jele?

Figyelt kérdés

#MelMFA
2014. ápr. 25. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, meg még ezer másnak is.
2014. ápr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Keresd fel a háziorvost... :)
2014. ápr. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
De inkább nyaki gerinc probléma lesz az. Kérj beutalót a reumatológiára és vizsgáltasd meg!
2014. ápr. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Ne hallgass senkire,csak a józan eszedre!Már pedig a józan ész azt diktálja,hogy ha több mindenből kifolyólag lehet a mellkasi fájdalom és kar zsibbadás,akkor először a veszélyesebbet kezdjed kiszűrni,vagyis nem reumatológiára kell menned először,hanem kardiológiára!Ha nem a szív miatt van, akkor jöhet a többi kivizsgálás!

Nekem volt egy munkatársam,aki egyszer azt kérdezte tőlünk,hogy mit gondolunk,miért zsibbadhat a karja?Orvoshoz nem ment.Kb. egy hét múlva meghalt szívbetegségben! Tehát vedd komolyan,irány az orvos!

2014. ápr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
4-es vagyok,bocsánat,ha megijesztettelek,de a történet a munkatársamról,sajnos igaz.
2014. ápr. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Nem rég rosszúl lettem a munkahelyen,mert felidegesítettem magam.Jött a mentő,kivizsgáltak,vérnyomás,vércukor Ekg,de hála Istennek minden rendben volt.Aze
2014. ápr. 28. 04:37
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért majd kivizsgáltatom magam,mert az igaz,hogy még csak 35 vagyok,de sajna vitt már el az infarktus nálam fiatalabb ismerősömet,és ez már kb.5 éve volt
2014. ápr. 28. 04:40
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Jobbulást kívánok!
2014. ápr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2014. ápr. 28. 13:51
 10/10 Sváby Kati válasza:
Elmegyek a háziorvshoz, ma délután. Napok óta arra ébredek, "nincs" bal karom. Nem érzem, nem tudom mozdítani, odanyúlok a jobb kezemmel és megemelem. Legalább 5 kg súlyú Akkor lassan feléled,meg tudom mozdítani, tudom használni de valami kicsi fájdalom, zsibbadás megmarad benne.
2018. jan. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!