Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Bilobil tényleg jó szorongás...

A Bilobil tényleg jó szorongásra és depresszióra is?

Figyelt kérdés
Valaki próbálta már szorongásra, depresszióra szedni? Ha igen, milyen tapasztalatai voltak?
2011. okt. 18. 08:41
 1/10 Antimod ***** válasza:
Szerintem próbálkozz meg más módszerekkel vagy menj el orvoshoz, ne szedj gyógyszert összevissza, csak amit felírnak neked.
2011. okt. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Arra nem hat.
2011. okt. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Orvos javasolta barátnőmnek, csak kíváncsi voltam, hogy valakinek van-e vele személyes tapasztalata. (Egyébként arra is kíváncsi lennék, hogy a fenti egy mondat melyik részéből lehet arra következtetni, hogy a kérdező nem volt orvosnál?! Imádom az ilyen válaszokat, komolyan....)
2011. okt. 18. 09:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha már természetes alapú, akkor ott a Valeriána, citromfű, levendula, Q10, Omega zsírsavak, de a Bilobil nem éppen...
2011. okt. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nekem is fura volt, de most rákerestem a ginkgo bilobára, és itt is írnak ilyen hatásáról:

[link]

2011. okt. 18. 11:14
 6/10 homo ludensz ***** válasza:
Mi is ültettünk a nyáron egy kis fácskát,júliusban kell majd a levelét leszedni de még kicsike. Kell néhány év hogy kipróbáljam,de te a tablettákra gondolsz nos azok inkább táplálékkiegészítők.
2011. okt. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 homo ludensz ***** válasza:
Még annyit hozzáfűznék hogy én tisztelem Szendi Gábort csak hát ő még egyetlen kémiai úton összeállított gyógyszerre sem mondta hogy fogyasztható.
2011. okt. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha kiújul a generalizált szorongásom én ki fogom próbálni. Ha csökkenti a stresszhormon kibocsátását és még jó keringést is okoz az agyban, akkor szerintem hatásos lehet. Van tea formájában is, az biztos nem olyan erős. Én ezzel próbálkoznék.
2011. okt. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nos, én kimondottan rövidtávú emlékezet javítására szedtem fokozott szellemi igénybevételt jelentő munka+tanulás miatt. Úgy gondoltam, megelőzére is jó lesz későbbi (idősebbkori) memória problémák ellen. Meglepetésemre mellékhatásként jelentkezett a kérdező által említett hatása.
2011. okt. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!
2011. okt. 21. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!