Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21hetes kismama vagyok és...

21hetes kismama vagyok és jobb oldalon a bordáim alatt szúró fájdalmat érzek. Inkább a hátam fele húzódik. Mi lehet a baj? Hányingerem is van és kissé erőtlennek érzem magam. Mi okozhatja? Ti tapasztaltatok hasonlót?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Elnézést az ijesztegetésért, de sajnos ez a Hellp-szindróma tünete is lehet (drukkolok, hogy ne az legyen). Mindenképp fordulj mihamarabb orvoshoz!
2013. ápr. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

lehet epepangás is, annak is ezek a tünetei, a baba egyre több helyet követel magának, kevesebb hely jut a belső szerveknek, ezért nem funkcionálnak megfelelően

háziorvos, uh

2013. ápr. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor beszúródott a levegő és így éreztem ahogy te bár hányingerem nem volt csak kellemetlen volt. Kérdezd meg a dokidat az a biztos!!Jó babavárást!9 hónapos kisfiú Anyukája
2013. ápr. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Több oka lehet, mielőbb keresd meg a dokidat. Nekem is fájt a 29-30.héttől, vérvétel és belgyógyászati uh (máj, epe, vese) is volt. Nálam minden ok volt, csak a baba nyomja. De a dokim azonnal küldött a belgyógyászatra, amint megemlítettem neki.
2013. ápr. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam ezeket a tüneteket epekő okozta.

Mielőbb fordúlj orvoshoz,mert nekem nem tudtak rájönni, pedig négykézláb mászkáltam a fájdalomtól.

Végűl 6 héttel a szülés után kivették az epehólyagomat.

2013. máj. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!