Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a hátam, ez lehet hogy...

Fáj a hátam, ez lehet hogy megfázás vagy valamilyen betegség előjele/tünete?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég elkezdett fájni a hátam, és utána be is lázasodtam. Most megint elkedződött. Rossz a tartásom, vagy talán megint beteg leszek? Ha az utóbbi akkor honnan tudom megállapítani, hogy ez betegség?
2014. ápr. 26. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Másképp fáj. :) Influenza tünete lehet, vagy a közeli láz miatt is előfordul izomfájdalom. (Komolyabb betegségre nem gondolnék ebben az esetben.) Nem tudom körülírni... nem a szokásos "beállt a hátam" érzés, hanem hasogatóbb. Igazából ezt személyesen is lehetetlen elmagyarázni, nem hogy neten keresztül. Így fogalmunk sem lehet, mi a bajod. Ha belázasodsz, akkor betegség előjele volt. Ha nem, akkor húzd ki magad legközelebb.

Én úgy tudom megkülönböztetni a kétféle hátfájást (nálam is a láz miatt van ilyen), hogy a hátamon fekszem. A rossz tartás miatt ilyenkor zsibbad-bizsereg, "hideg érzés". Láznál "meleg". Nem enyhül.

2014. ápr. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem epegörcs gyanús is a dolog

saját tapasztalatom hátfájás és láz is volt

2014. ápr. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy csak meghúztad.
2014. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!