Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Influenza vagy más?

Influenza vagy más?

Figyelt kérdés
Egy hete megfáztam, magas lázam volt, flectort írt fel nekem az orvos azt szedtem egy darabig de nagyon erős volt. Most már lázam sincs, nem is fáj sehol, de valamiért megmaradt a lerakódott nyák ami nagyon sötét barnás zöldes színű. Általában csak reggel jelentkezik. Mi lehet a baj?
2014. máj. 1. 02:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Arcüreg,tisztul. Gőzöljél,szalvusz vízzel.Az kitisztítja a légutakat és az arcüreget.
2014. máj. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet bakteriális felülfertőzöttség, erre antibiotikum kell.
2014. máj. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az influenza nem szereti a meleget, mert akkor sérülékenyeb. pontsabban szólva meg is sérül és működésképtelen lesz. Ezért tipikus téli betegség.
2014. máj. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Antibiotikumot nem kaptam, hétfőig nincs orvosom... De semmim nem fáj már és láz sincs, csak reggeli órákban ez a kellemetlen illatú, zóldes nyák..
2014. máj. 1. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!