Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az lenne a problémám hogy...

Royalty kérdése:

Az lenne a problémám hogy lebénult a jobb arcom bell féle bénulásnak hívják más néven perifériás faciális Azt Mondták a huzattól van Help?

Figyelt kérdés

Először jobb oldalt a nyakam fájt. Aztán a fülem zúgott és

mindent nagyon hangosnak hallottam. Harmad nap a szememet nem nagyon bírtam lecsukni. Aztán az délután A szám elgörbült vagy nem tudom minek nevezik járnom kell fiziko terápiára. Csak mivel ünnep előtt jött ki ezért csak 2x Tudtam menni a terápiára . legközelebb már csak hétfőn tudok menni azt mondták kb 2 hétig tart igaz ez ? szednem kell b vitamint Meg a Medrol nevezetű gyógyszert Nem tudom mire való de nagyon félek mert úgy érzem mintha semmi sem segítene És nem szeretnék így maradni 17 évesen

Valaki vel volt már ilyen ? ha igen akkor meddig tartott

És lessz valami elváltozás Kezelések után előre is kösz a választ



2014. máj. 2. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen két ismerősömmel is. Az egyiknek kb. fél év volt, mire elmúlt neki teljesen, a másiknak 1 hónap! Szedjed amit kell és járj a fizikoterápiára, szerintem már azóta sokat fejlődött az orvostudomány, hamar rendbe fogsz jönni.
2014. máj. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is jobboldali arcideg bénulásom van pont most tegnap elött kezdett el labénulni és félek h nagyon sokára gyógyul meg...és nekem is azt mondták h huzattol vagy vírustól!!!
2015. dec. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Meséljetek, kinek milyen súlyos volt és meddig tartott ?

Nekem 1 hetes (karácsonyi ajándék :))

2015. dec. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! már elég régi ez a kérdés de azért le írom, Hát nekem kb 16 nap alatt teljesen elmúlt az utolsó 2 kezelésre már elsem mentem. De annyit rágóztam hogy, a fejem majd szétpukkant
2016. máj. 2. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!