Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Voltatok már úgy, hogy miután...

Voltatok már úgy, hogy miután vadhúst ettetek fekete lett a széklet?

Figyelt kérdés
Tegnap rántottunk ki vadhúst, azt ettük. Talán két szeletet ettem. Mára fekete lett a székletem, először kemény, a következő alkalmakkor pedig hasmenésem volt.

2014. máj. 3. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Tartok tőle, hogy ez csak véletlen egybeesés. A fekete székletre azért kell odafigyelni, mert bizonyos banális okok mellett (pl. vastabletta) az emésztett vér is fekete elszíneződést okoz, ami mögött lehet pl. gyomorfekély, vagy ne adj' Isten daganat. El kellene menni orvoshoz mindenképpen.
2014. máj. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azért gondoltam erre, mert ugyan sokszor meg lett mosva, de azért mégis maradt vér benne..
2014. máj. 3. 22:03
 3/7 A kérdező kommentje:
egyébként ha két-három nap alatt nem változik, akkor elmegyek! szted annyit várhatok vele?
2014. máj. 3. 22:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy rosszul, akkor hétfőig sztem várhatsz. Az okozhat gubancot, hogy ha baj van (értsd alatta: fekély, daganat), akkor sem mindig folyamatos a vérzés, vagyis egyszer kimutatható emberi vér a székletből, egyszer meg nem. A többiek széklete, akik ettek a húsból, normális maradt? Ha igen, akkor egyértelműen ki kellene vizsgáltatnod magadat.
2014. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
még arra is gondoltam, hogy lehet a tegnapi jegkrem.. megettem egy jegkremet ami tiszta fekete volt..
2014. máj. 4. 00:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Na attól biztos nem.
2014. máj. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!