Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Zöld széklet mitől lehet...

Zöld széklet mitől lehet felnőttkorban?

Figyelt kérdés

Hello.

Ma délután elkezdett fájni a hasam, rohantam a WC-be és híg, zöld volt a székletem. Illetve ránézésre fekete és helyenként barna, de a papíron csupa erős zöld színe volt. Ezután a hasfájás megszűnt. Az imént voltam ismét wc-re, a színe maradt, de az állaga teljesen normális. Semmi egyéb tünetem nincs, fejfájáson kívül.

Amit ettem: tegnap reggelire vajas kenyér sajttal és szalámival. Ebéd: rántott karfiol, főtt burgonya. Vacsora: rántott karfiol kenyérrel, kis hagymával, nagyon kevés uborkával. Ma - reggeli: sült tojás sonkával. Tízóraira megettem egy vajas, sajtos, szalámis zsömlét, aztán teltségérzetem lett és 15 órakor ebédeltem borscs levest (cékla, káposzta, krumpli, hús, répa). Ettem még 1 banánt és egy joghurtot. Ezután kb 1 órával történt a dolog.

Most vacsoráztam sültkrumplit, volt étvágyam.

Kérdésem hogy ez a zöld széklet mitől lehet és mennyire komoly dolog?

Sajnos elég parázós vagyok (inkább nagyon parázós).

16/l



2014. ápr. 3. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele foglalkozni. Gondolom a borscs banán joghurt kombó színeződött el.
2014. ápr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Off: "felnőttkorban" "16/l" ??

Amúgy valószínű, hogy nem kellett volna össze vissza enned. Diétázz egy pár napig (rizs,háztartási keksz,piritós).

2014. ápr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, már minden ok.
2014. ápr. 5. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!