Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fekete széklet? .. :/

Fekete széklet? .. :/

Figyelt kérdés
Rossz jel, vagy egyszerűen csak mást ettem, és ne is vegyem figyelembe?

2014. ápr. 30. 22:46
 1/10 anonim válasza:
Valószínűleg össze-vissza ettél
2014. ápr. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fáj a hasad? Székrekedésed van? Nagy vastartalmú ételeket ettél?
2014. ápr. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem vettél be vastablettát vagy aktiv szenet?
2014. ápr. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Simán jelentheti akár azt is, és most hadd ne hozzam Rád a frászt, hogy véres.. tehát komolyabb bajt, akár fekélyt. Mindenesetre én elmennék orvoshoz, amint lehet, egy székletvizsgálat - vérkép beutalóért.. Ha tartósan fekete lesz a következő napokban.
2014. ápr. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért is lehet fekete széklet,mert véres. Mivel fekete,már alvadt, azaz nem a belekből jön, hanem már a gyomorba is ott volt,mert megemésztetted. Vérezhet a gyomrod,nyelőcső stb. Érdemes elmenni dokihoz.
2014. ápr. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem ettél spenótot, vagy vastablettát, akkor ki kell vizsgáltatni.
2014. máj. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Simán előfordulhat spenóttól, sóskától is.
2014. máj. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem fáj semmi, nem hiszem, hogy belül sérült volna valami (mert semmi sem fáj). Aznap ettem spenótot, többnyire fehérjét fogyasztottam, kevés szénhidrátot (1 üres pirítós, talán 2), sok gyümölcs, zöldség, pár szem csoki. Annyi még, hogy este 9 körül éhes voltam, megkínáltak Jagermaisterrel, és kb 2 kortyot ittam. Nehezen jött, és nagyon más szaga volt.
2014. máj. 1. 17:04
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem nagyon vagyok beteges, ha beteg vagyok, soha nem a táprendszeremmel van gond. De ez meglepett :D
2014. máj. 1. 17:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Spenóttól volt.
2014. máj. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!