Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véres széklet lehet-e antibiot...

Véres széklet lehet-e antibiotikumtól és fájdalomcsillapítóktól?

Figyelt kérdés
Élénk színű kis vérfoltot találtam a székletemben és egy kellemes torokgyulladásra kaptam Zinnatot és cataflamot, lehet köztük összefüggés? Orvoshoz természetesen elmegyek amint tudok. Hasi fájdalom, görcsök nincsenek.
2014. máj. 4. 00:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyomor-bélvérzés kialakulhat bizonyos fájdalomcsillapítók, gyulladáscsökkentők szedése miatt, én a Cataflamra tippelek, szerintem azt hagyd abba, és ha nem a végbeled vérzett, akkor sürgősen menj orvoshoz, egyébként hétfőn menj vissza a háziorvoshoz.
2014. máj. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum okozhat ilyet. A kislanyomnal mar ketszer fordult elo veres szeklet antibiotikum kura alatt. Szedj valamilyen belflora tamogato keszitmenyt, probiotikumokat. Es az allapotodtol fuggoen csokkenteni kell az antibiot. De nem ismerem amit te szedsz es csak ugy nem szabad abbahagyni az atb szedeset sem, miota szeded? Lehet eros dozisban szeded vag mar regota es kinyirta a jo bacikat a belekben, ettol a veres szeklet.
2014. máj. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!