Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A vakbélgyulladás egyes...

A vakbélgyulladás egyes tünetei milyen más betegségre utalhatnak még?

Figyelt kérdés

Erős hasfájásom van, bár nem csak az alhas jobb szélében, leginkább azt tudnám rá mondani, hogy vándorol tegnap és ma (eddig, bár most keltem) valóban étvágytalan voltam, Tegnapelőtt és azelőtt 38,6 °C körüli lázam volt, de ez teljesen elmúlt. Tegnap kétszer, ma eddig egyszer híg székletem volt. Remélem, hogy csak hipochonderkedek. Kedden tervezek háziorvoshoz menni, amennyiben nem múlnak a panaszok.

17/F



2014. ápr. 21. 07:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Leggyakrabban egy egyszerű vírusos vagy bakteriális bélfertőzés okoz hasonló tüneteket. Annyit megtehetsz,hogy hanyatt fekszel,a térdeidet felhúzod és megnyomkodod a hasad,figyelve arra,hogy hol a legintenzívebb a fájdalom,majd a bal oldalon a köldököd és a csípőd között megnyomod a hasad és hirtelen felengeded. vakbálgyulladáskor erre a nyomásra is a jobb oldalon érzel fájdalmat. Ez a Blumberg-jel.
2014. ápr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Valószínű, hogy vírus, mert már egyáltalán nem fáj a hasam, ami nagyon megnyugtatott. Így felbuzdulva el is végeztem ezt a kis tesztet, és semmiféle fájdalmat nem tapasztaltam. Nagyon hálás vagyok!
2014. ápr. 22. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!