Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a baj? BŐVEBBENT LENT!

Mi lehet a baj? BŐVEBBENT LENT!

Figyelt kérdés
Tegnap este óta iszonyatosan görcsöl,fáj a gyomrom.Tudom,hogy nem illő dolog,de a széklet teljesen megváltozott.Nyúlós,híg,időnként vérző.Lehetséges,hogy túlságosan sokat ettem a tegnapi nap folyamán,és gyorsan vagy valamilyen komolyabb probléma lehet?

2014. máj. 5. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Friss vér vagy alvadt? Ha friss, az lehet aranyér, amit a hasmenés hozott ki, ha alvadt, darabos, akkor tűnés a dokihoz!
2014. máj. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha vér van a székletedben az minden, csak nem normális, azzal azonnal orvoshoz kell menni!

Ha a vér nem a székletedben van, hanem a végbélnyílásod környékéről, akkor az is elképzelhető, hogy aranyered van, ami vérzik, vagy egy repedés van a végbelednél, amiből származik a vér.

Ha nem lenne vér, akkor simán rámondanám, hogy gyomorrontásod van vagy valamilyen fertőzést szedtél össze és azért hasmenésed van, de a vérzéssel nagyon nem jó játszani, ezzel irány az orvos!!!

2014. máj. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz a közérzetem.És fázok is,pedig nincs rossz idő.Az egész testem hideg.Valamikor elkezd nagyon fájni a gyomrom.Elmegyek WC-re,és van,amikor utána sem lesz jobb.:\
2014. máj. 5. 14:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy szalmonellás vagy?
2014. máj. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos az sem kizárt,bár remélem,hogy nem :\\
2014. máj. 5. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!