Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a fene lehet ez? Szörnyen...

Mi a fene lehet ez? Szörnyen fáj jobb oldalt a köldökömtől jobbra egy középső ujjnyival rettenetesen:- (

Figyelt kérdés
Már 3 ève èrzem. Eddig nem zavart. Tempòsabb sètánál szúr.mikor fekszek nyilal! Olyan èrzès mintha lenne bennem egy lufi amit folyamatosan fújnak fel ès mègjobban fel. Voltam orvosnál tavaly. Kezelt epe gyulladással,de nem az ès nem fogja fel. Sosem volt mèg ilyen rossz :-( a fájdalom a jobb lábamom teljesen vègig fut a talpamig..most megnyomtam ott ès "bugyborèkolt" kèrem aki tud valamit erről segìtsen :-(

2014. máj. 8. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyenem, de nagyon ritkán, és azt hittem, az epémmel van gond, de nem találtak semmilyen rendellenességet.
2014. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon ritkán ès tompán csinálta 3 èvig. De most csak úgy fekszek tv-zek ès mintha valaki belemarkolt volna bennem valamibe ès jò erősen megszorìtaná!!! Ès már fèlòrája,itt fogok megpusztulni???
2014. máj. 8. 20:52
 3/8 anonim válasza:
Petefészek-gond esetleg? (ha lány vagy)
2014. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a legjobb szò rá, hogy feszül valami.
2014. máj. 8. 20:53
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lány , csak most úgy rinyálok :D
2014. máj. 8. 20:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Ès már megint :/
2014. máj. 9. 18:49
 7/8 anonim válasza:
nem lehet, hogy vakbél??
2014. máj. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

ismerősömnek hirtelen fogyás miatt leszakadt a veséje és hasonló tájékra vándorolt.


Érdemes lenne elmenni egy ultrahangra...

2014. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!