Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A fejbőrömön elkezdtek megjele...

A fejbőrömön elkezdtek megjelenni viszkető, véres sebek? Ez milyen betegség? Forduljak vele orvoshoz?

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Fordulj orvoshoz, ez valamiféle bőrfertőzés, pl rüh vagy más élősködő.
2014. máj. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Vékonybél gyulladása, gombásodása lehet a háttérben.
2014. máj. 9. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Nézd meg ezt az oldalt, de mindenképp fordult bőrgyógyászhoz, aki a mikroszkóppal történő vizsgálat után alaposan kikérdez, mert nem mindegy a korod, a táplálkozási szokásod, hogy milyen termékeket használsz hajápolásra, stb.


[link]

2014. máj. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Ekcéma, pikkelysömör leginkább.
2014. máj. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Menj mielőbb bőrgyógyászhoz, mert később annál nehezebb helyrehozni, és megfékezni! És még hajhulláshoz is vezethet!
2014. máj. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pikkelysömörre gondolok. Orvos felírhat rá szteroidot,samponok is léteznek már.

Menj dokihoz,mielőtt jobban elterjedne.

2014. máj. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 csipkerózsika válasza:

Ez valószínűleg seborrheás dermatitisz lesz, nagyon gyakori mostanság, nálam is előfordult párszor az évek során. Nem kell megijedni nagyon, ki lehet kezelni könnyen, sőt házilag olcsón és gyorsan is. Gombásodás okozza, ami végülis emésztési problémákra (vastagbél), illetve táplálkozási zavarra utal.

Én nem mentem orvoshoz vele, hanem kipróbáltam néhány patikai szert (Nizoral, kénes sampon). Ezek marha drágák voltak és irritálták az amúgy is sebes, viszkető bőrt. Végül a neten olvastam az ECET jótékony hatásáról. Két alkalommal 50%-os ecetes oldattal leöblítettem a fejem hajmosás után - nagyon csípett!!! - utána hosszú időre nyomtalanul elmúlt a gond.

2014. máj. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem is van egy két ilyen sebem, nem tudtam mitől van, köszönöm a megoldást hogy vastagbélgomba, másnéven candida olvastam pedig róla régebben, ezeregy betegségnek is hívják annyi tünetet produkálhat, de nem gondoltam hogy az, savasodásnál terjed el, ami ugye emésztési problémánál alakul ki és valóban nálam az sajnos gyakori, de találtam rá megoldást, olcsó megoldást, és nem a sebeket kezeltem drágaságokkal, azt csak szappannal kezeltem ami ugye lugos, hanem a gyomromat kezdtem el lugosítani, megoldás: almaecet evés előtt után 3dl vízbe 1-2 evőkanállal a gyomrom a régi, a sebekből már csak 1 pici van ajánlom mindenkinek, és még ha tudnátok mi mindenre jó! Egy beteg se lenne a földön ha mindenki inná ! (érelmeszesedés,epe-vesekőlebontás,szív,rák)
2014. máj. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Bocsi a lényeget kihagytam elkezdtem rendszeresen gombaölőt fogyasztani,ami természetes antibiotikum, baktériumokat és a vírusokat is elpusztítja (influenza,- fertőzés egyremegy ) Úgy hívják TORMA de van még 1-2 pl még a grapefruitmag. (Természetesen a bolti, gyógyszertári semmit nem érnek)

Minden jóembernek jobbulást kívánok, hisz az ostobákat Isten úgyis meghagyja ostobának és nem fogadják meg a tanácsom.

2014. máj. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!