Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valamilyen fertőzésem van?...

Valamilyen fertőzésem van? Segítsen valaki!

Figyelt kérdés
Ott lent egy kicsit viszkető, égető nagyon kellemetlen érzést érzek. Ilyen csomós, túró szerű fehér valamit véltem felfedezni. Annyira ideges vagyok, kérem segítsen valaki! Mi lehet a baj?

2014. máj. 10. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Vagy gyulladás

Menj el a nőgyógyihoz

2014. máj. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gyógyszert csak orvos tud rá felírni

Ezért mindeképp menj el vele orvoshoz

(vagy ügyeletre)

2014. máj. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez ezer százalék, hogy fertőzés!

A tüneteid alapján nagy valószínűséggel gombás fertőzés, de biztosat csak az orvos mondhat.

2014. máj. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nagyon félek. Van miért félnem, vagy inkább nyugodjak meg?

2014. máj. 10. 15:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem mész orvoshoz, akkor van okod aggódni. Ugyanis nagyon-nagyon kellemetlenné és fájdalmassá válhatnak napokon belül a tüneteid. És vannak olyan fertőzések, amik felhúzódhatnak és petefészek, illetve méhgyulladást okozhatnak.

De ha elmész szépen orvoshoz, aki pontosan megmondja, hogy mi a bajod és ki leszel kezelve, akkor semmi gond nem lesz.

2014. máj. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, és mégegyszer köszönöm!
2014. máj. 10. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!