Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Crohn / colitis ulcerosa...

Crohn / colitis ulcerosa "fellángolhat" stressz hatás miatt?

Figyelt kérdés

2014. máj. 15. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
Igen! Általában ettől jön elő. Tesómnak is ez volt. orvosoltam a problémát azzal hogy kihoztam ebből az egész betegségből végleg. A dokik sem nagyon értették hogy hogy, de hát én tudom, ők meg tanulják meg.
2014. máj. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Sőt, a legtöbb immunológiai hátterű betegségben kimutattak már összefüggést a pszichés stresszhelyzetek és a betegség rosszabbodása között.
2014. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem ilyen betegségem van 3 éves korom óta most vagyok 14. Utoljára 5 évesen volt tünetem aztán egészen 12-13 éves koromig semmi, aztán tavaly fellángolt, tükröztek meg minden, rendbe lettem de ez általában hasmenéssel indult, de most 5 napja így 5 percekig szörnyen fáj a gyomrom. Évvége, bizi jobb jegyért küzdés, idegesség, szerintetek akkor most megint ez van?
2014. máj. 15. 19:19
 4/4 mrtechnikus válasza:
Kedves 1. hogyan sikerült orvosolni? nagyon kíváncsi lennék.
2014. jún. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!