Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem tudom mi lehet ez, éjszaka...

Nem tudom mi lehet ez, éjszakai furcsa rosszullét?

Figyelt kérdés

A proléma pár hónapja tart és nem minden éjszakám tarkítja.van,hogy napokig elő sem jön,majd hirtelen újra.Alapból mindennap hajnalban fekszem aludni.27 éves vagyok,fél éves babám van. -Mikor ő született altatásos császár volt és fulladva ébredtem.- miután lefekszünk aludni a férjemmel a semmiből jön ez a fulladva ébredés,olyannak tudnám leírni,mint mikor ha az ember sokáig nem vesz levegőt és utána nagyot venne,mintha rájönne,hogy ha nem vesz megfullad. A férjem kérdeztem erről és mondta,hogy mielőtt ez jön előtte teljesen szabalyos a légzésem,nincs légzéskimaradásom.csak mikor jön ez a fura dolog felriadok és akkor veszek egy nagy levegőt.


Szerintetek mi lehet ez??esetleg pszichés lenne?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. máj. 18. 08:37
 1/1 anonim ***** válasza:

lehet pszichés eredetű, az is lehet, hogy független az altatástól.

általában a kezdődő pánikbetegség/depresszió jelei. szüléskor megváltozhat a test hormonálisan, ez ráerősíthet korábbi terhességgel kapcsolatos stressz miatt kialakult pszichés dolgokra.

az is lehetséges, hogy összefüggésben van a császármetszéssel, ez kihathat a gyerekre és a szülőre is.


mindenképp ajánlom pszichológus felkeresését, vagy kismama-klubot, ahol tapasztalatokat lehet megosztani.

stresszkezelésre leghasznosabbak a relaxációs és légzési gyakorlatok, illetve nyugtató orvosságok, helyes életvitel (ez egy gyerek mellett nehéz, de hosszútávon a hajnali fekvés tönkretesz).

2014. máj. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!