Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Menjek vagy ne?

Menjek vagy ne?

Figyelt kérdés
szoval jovohet hetfon orszagos versenyem lesz sulylokesbol(lany vagyok,13eves) es hetfotol nem vagyok suliban,mert beteg vagyok es erzem hogy nem vagyok kipihenve,ezert azt mondta az orvos ha nem javulok holnap menjek vissza! es az a helyzet hogy vissza akarnek menni,de felek hogy nem leszek eleg "edzett" hetfore:/ nagyon nem akarok menni,de ha muszaj:/..

2014. máj. 21. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha visszamész mert az egészségedre még legalább 70 évig szükséged van míg a sportban max 30 éved van.
2014. máj. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyógyulj meg hétfőre amennyire tudsz és menj el versenyezni és győzz le mindenkit.
2014. máj. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jaj rosszul irtam le! :) ugy ertettem,hogy suliba nem szeretnek menni,a versenyre igen! az elso valaszt nem igazan tudtam ertelmezni,a masodik valaszolonak pedig koszonom! amugy nincs sok eselyem:'D
2014. máj. 21. 14:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első arra gondolt hogy az egészségedre tovább lesz szükséged mint az edzésekre és a versenyekre.
2014. máj. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
elolvastam megegyszer az elsot,es leesett,hogy az orvoshoz menjek,csak szetszort vagyok,es azt sem tudom mit irok:') es mivel tegnap regisztraltam,igy varnom kellett 5 percet,meg irhatok ide
2014. máj. 21. 14:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok, már értem. Így viszont azt mondanám, hogy menj be holnap meg holnapután a suliba, és hétvégén pihend ki magad. Jövőhét hétfőn is kimaradsz a suliból, így ha holnap se mész, akkor már sok lesz a bepótolni való.
2014. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mentem:) de nincs bepotolni valo,hisz lassan vege a sulinak
2014. máj. 22. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!