Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyerem van, de nem merek...

Aranyerem van, de nem merek orvoshoz menni. Valaki megosztja velem a tapasztalatait, aki volt orvosnál?

Figyelt kérdés
Huszonéves lány vagyok és attól tartok súlyosabb aranyerem van. Először csak kicsit volt, de hónapok óta már nagyon kijön és csak én tudom visszatenni a kezemmel. Nem fáj meg semmi, de krém nem gyógyítja meg. Nagyon félek orvoshoz menni, megfognak műteni? El tudják egyáltalán tüntetni? Mikor fogok felépülni? Az a baj, hogy nem merem elmondani senkinek, se barátnak, se anyukámnak, egyedül meg nagyon félek. Alapból nagyon félek az orvosoktól és hogy hozzámérnek, de ráadásul így hogy teljesen egyedül kell végigcsinálnom, nem merem. Már hónapok óta halogatom az orvost, mert nem merek elmenni. Mit csináljak?:( Valaki tud segíteni azzal, hogy elmondja mire számíthatok az orvosnál?

2014. máj. 23. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát először is meg fog vizsgálni, ami a következőképp néz ki: [link]


... De ha azt nem szeretnéd, vagy megtagadod, akkor ráveheted, hogy írjon fel kúpot, és kezelgeted még azzal magad egy kicsit, pl. valami ilyet, vagy majd amit az orvos javasol, de te recept nélkül nem tudnád kiváltani:


[link]


Nem fognak veled azonnal a műtőbe rohanni.

2014. máj. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vény nélkül kapható kúpot, kenőcsöt már használtam, de egyik sem hatott, sztem nekem már előrehaladottabb a dolog. Ha bent lennék a rendelőben akkor már hagynám, hogy megvizsgáljon, inkább csak előtte félek, de nagyon. Szóval az a baj, hogy el sem jutok odáig, főleg hogy senki nincs aki elkísérne, mert nem mernék szólni senkinek, de egyedül meg képtelen vagyok elmenni oda.
2014. máj. 23. 23:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menj el, nem olyan rémes.

Pl. ide:

[link]

2014. máj. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a baj, hogy még a vizsgálati alapdíjat sem tudnám kifizetni, nemhogy az utána való kezelés árát. De azért köszönöm a tippet, jobb lenne ilyen helyre menni, de nekem marad az SZTK.
2014. máj. 25. 22:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt a kérdést mintha én írtam volna, ugyanez van velem is... Mi lett veled azóta?
2014. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!