Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hosszú hajú lányok tapasztalat...

Hosszú hajú lányok tapasztalatait szeretném kérni!?

Figyelt kérdés

Igen sokféle módszert lehet olvasni gyorsan zsírosodó haj javítására és hajvégek ápolására. Nektek mi vált be? Milyen természetes módszerrel javítottatok a hajatok zsírosodásán, s milyen fajta hajvégápolót használtok?

Hosszú, viszonylag dús de nagyon egyenes szálú hajam van.

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2014. máj. 7. 22:34
 1/3 anonim válasza:
Én a hajam végére kókuszvajat teszek hajmosás előtt és rajta hagyom egy ideig. Alaposan ki kell majd öblíteni, hogy kijöjjön. De nagyon jól ápolja, nekem sokkal szebb lett a vége, pedig nagyon száraz volt előtte. És ez természetes meg olcsó.
2014. máj. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Furcsa, de elkezdtem ritkábban mosni a hajam, (már amikor tudtam, mikor nem kellett mennem sehová. Nem használtam hajszárítót sem, kb. 4 hónap alatt rendbe jött. Normál sampont és balzsamot használtam. A ritka alatt az egy hetet értem.
2014. máj. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek, próbálkozom! :)
2014. máj. 9. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!