Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hetek óta tartó lábujjzsibbadá...

Hetek óta tartó lábujjzsibbadás oka?

Figyelt kérdés

Pár hete vettem észre, hogy a jobb oldali nagylábujjam egy része le van zsibbadva. Nem fáj, nem szúr, napközben sem vehető észre, csak mikor hozzáérek. Kicsit lassabban reagál nyomásra, érintésre, de érzek vele. Mi lehet az oka?

(Orvoshoz nem tudok menni, olyan tanfolyamra járok, ahol nem lehet hiányozni.)

21L


2014. máj. 24. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig jó lenne eljutni orvoshoz, mert a tartós zsibbadás legtöbbször erek elzáródása okozza, ha későn veszik észre, akkor teljesen el is záródhat és akkor elhal, marad az amputáció.

Vagy lehet valamilyen mozgásszervi probléma is, betegség. De ezt csak orvos tudja megfelelően diagnosztizálni. A háziorvoshoz sehogy se tudsz eljutni? Vagy felhívni, hogy van-e lehetőség arra, hogy a tanfolyam után/előtt felkeresed vagy házhoz megy vagy valami?

2014. máj. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha nem akarsz 4 lábújjal tanfolyamra járni, akkor nyomás az orvos !!! Mi a fontosabb, a tanfolyam vagy az egészséged ?
2014. jún. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, én magnéziumot szedek. Azóta nem fordult elő. De attól még nem biztos, hogy neked is ez a gondod, úgyhogy ha még fennáll a probléma én elgondolkodnék az orvoson.
2014. jún. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!