Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Érdemes dokihoz menni?

Érdemes dokihoz menni?

Figyelt kérdés
Fáj a torkom és a fejem. Folyamatosan köhögök. Olyan furán k˜öhögök, olyna mindha éppen megfulladni készülnék. Néha jobb néha roszabb, pl most jól vagyok. Lázas vagyok. (bár nem tudom láznak e számít) 37,9 és 38,7 között ingadozik. Most voltam zuhanyozni és lement 37,8ra de hiába veszek be gyógyszert lejjebb nem megy. Érdemes elmennem? Vagy simán mehetek suliba?
2014. máj. 27. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Suliba semmiképp, ki kell pihenned a betegséget, ágynyugalom, meleg tea, ha gyógyszerrel nem megy akkor hideg vízzel való borogatás lázcsillapításképp, de ha valamilyen bakteriális vagy vírusos fertőzést kaptál el és az okozza a tüneteket akkor mindenképpen orvos felkeresése lenne célszerű hogy tudjon neked írni antibiotikumot
2014. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Betegen ne menj suliba, mert elfertőzöl másokat és te is hamarabb gyógyulsz, ha pár napot otthon maradsz.
2014. máj. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!