Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kis lábujjam eltört? Érdemes...

Kis lábujjam eltört? Érdemes elmenni vele orvoshoz?

Figyelt kérdés

A kis lábujjamat nagyon bevágtam...annyira hogy a belső része sötét lilás. Mozgatni tudom, de érzékeny. Borogatást teszek rá, akkor sajog. Azt olvastam, hogy nem tudják sínbe tenni, és nem fognak vele semmit se csinálni...

Lehet belőle nagyobb baj, ha nem megyek el dokihoz?



2014. márc. 12. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudják sínbe tenni, ragtapasszal szokták rögzíteni a másik lábujjhoz, aztán ennyi. De ha aggódsz érdemes megnézetni nehogy rosszul forrjon össze, ha eltört.

Bár múltkor nekem is volt ilyen, de mivel tudtam mozgatni, nem mentem el:D

2014. márc. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Megállapítják,hogy eltört,elmondják,hogy hordjál kemény cipőt,ami tartja a lába ad és ennyi.
2014. márc. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, azért biztos ami biztos egy röntgenre azért elmegyek :(
2014. márc. 12. 21:10
 4/5 A kérdező kommentje:
darabos törésem van :( Azt mondta a doki de elküldtek egy másikhoz... most parázok, hogy mi lesz velem :( remélem nem kovácsolnak össze :'(
2014. márc. 13. 12:51
 5/5 A kérdező kommentje:
nálam is a ragasztás történt, de legalább nem aggódom :D egy hét múlva vissza kell mennem kontrollra :)
2014. márc. 14. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!