Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire veszélyes a kéthegyű...

Mennyire veszélyes a kéthegyű billentyű elégtelenség? Valaki mesélne róla mi is ez pontosan?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:

a kéthegyű billentyű a bal kamrát választja el a bal pitvartól. ha elégtelenül működik akkor a vér nem fog egy irányban áramlani(valamennyi visszaáramlás a pitvarokban mindig lesz) és emiatt pangás lesz és folyadék lesz a tüdődben is.


itt több infót találsz róla: [link]


halálosnak nem halálos, de elégtelen lesz a keringésed, minél tovább élsz együtt ezzel és nem műtik meg.

2014. máj. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez lehet akár teljesen problémamentes is. Előfordulhat, hogy a vér visszafelé áramlik, és ez akár fertőzést is okozhat, de nem feltétlenül velejárója. Nekem két orvos is nagyon hangsúlyozta, hogy ez nem betegség, hanem egy állapot. Csak akkor műtik, ha nagyon kell.

Véres beavatkozások (műtét, foghúzás) előtt antibiotikumot kell szedni a fertőzés megelőzésére, és 1-2 évenként kardiológussal kontrolláltatni. Semmi pánik!

2014. máj. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is van , de én is azt tudom elmondani, mint az előző hozzászóló... Szóval semmi pánik, teljes értékű életet lehet élni ezzel a problémával.
2014. máj. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
cigizik valaki közületek? rosszul vagytok a cigitől? és alacsony a vérnyomásotok?
2014. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!