Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aorta billentyű elégtelenségem...

Aorta billentyű elégtelenségem van, valakinek van itt ilyennel tapasztalata?

Figyelt kérdés
Másodfokú bill. elégtelenséget vettek észre nálam még 15 évesen, most 29 vagyok. Az orvosok mindenfélét mondanak, én meg nem igazán tudom, hogy mire számítsak. Az első orvosom szerint örüljek ha fogok tudni szülni, azt is lehetőleg még 30 éves korom előtt kellett volna elintézni, mert 30 fölött szerinte már nagyon problémás lesz szülnöm. A mostani orvosom szerint meg ez semmi, nem kell foglalkozni vele - de azért éves kontrollra járjak és ennyi. Ki reagálja túl?

2013. aug. 23. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a mostanira szavazok. Nem tudom mennyi idő telt el a két vizsgálat között, de az orvoslás rengeteget fejlődik.

Így az álláspontok is módosulnak.

Egy eü dolgozó.

2013. aug. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

17 évesen kezelt a gyerekkardiológusom, ő borzasztott el mindenfélével. Aztán 18 évesen átvett a felnőtt osztály, akik kb. teljesen az ellentétét mondták el annak, amivel riogattak a gyerekkardiológián. Csak 1 éven belül jött mindkét oldal véleménye és elsőre eléggé ránk ijesztettek, hogy milyen súlyos bajom is van.


Köszi a választ! :)

2013. aug. 26. 14:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2022. nov. 12. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!