Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tricuspidalis insuff (Háromágú...

Tricuspidalis insuff (Háromágú billentyű elégtelenség)?

Figyelt kérdés

Egy évvel ezelőtt diagnosztizálták nálam a Háromhegyű billentyű elégtelenséget... akkor éreztem kihagyásokat a szívemben, majd egy évig nem jöttek elő, egy héttel ezelőttig amikor is nagyon megijedtem, mert majdnem elájultam és újra jöttek a kihagyások... Az orvos azt mondta semmi bajom nincs, csak ki vagyok fáradva meg ilyenek...

3 napja mérem a vérnyomásomat, és a pulzusom 45-53 között mozog, tudtommal a normális 70-90 között van, ha jól tudom a 40 az már ájulás határa, amit 4 nap alatt 2x meg is tapasztaltam.


Kérdés:

Szerintetek lehet-e ebből később még probléma és hogy ilyen bajjal hova tudnék fordulni?


Másik, meg hogy akinek ugyan ilyen problémája van (Tricuspidalis insuff) Azoknak milyen tapasztalatai vannak? Kíváncsi vagyok, hogy mások ezt hogyan élik meg :)



#szív #szívbetegség #szívprobléma #ritmuszavar #Tricuspidalis insuff #háromhegyű billentyű
2013. aug. 8. 16:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!