Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mostanában estefelé sokszor...

Mostanában estefelé sokszor fáj a fejem. Mit mondjak az orvosnak?

Figyelt kérdés

Későn fekszem le aludni és későn kelek viszonylag. Nem érzem magam fáradtnak, és csak napi 1 csésze kávét iszom, tehát kimerültséggel nincs bajom, ugyanúgy 8 órát minimum tudok aludni.

A gondom az, hogy ilyen féle fejfájásom még nem volt, hogy szinte úgy érzem, nem tudom hol vagyok, kicsit szédülök, látni látok, de nem fogom fel, mit látok, úgymond... Nem tudom leírni normálisan de engem megijeszt. Ha elmegyek orvoshoz, mit mondjak neki, hogy vizsgáljon meg rendesen? (Maguktól nem szokták kezdeményezni, nem is szívesen megyek, de ezzel elmegyek, ha nem javul... Csak nem tudom, mit mondjak, hogy komolyan vegyenek.) Légyszi értelmes válaszokat írjatok. Köszi előre is.


2014. máj. 30. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy romlik a szemed, és zavarják az esti fények?

Nekem is így kezdődött, de biztos, hogy a rossz szemem miatt van.

2014. máj. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kérj az orvosodtól MRI vizsgálatot.Az kimutatja ha nagyobb baj van.
2014. máj. 31. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a fényeket megpróbálom lejjebb venni amennyire csak tudom, hátha attól jobb lesz (a fényt valóban nem szereti a szemem, és nem is túl jó, tehát csak remélni tudom h ez az oka és nem más...).
2014. máj. 31. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!