Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Éjjel felébredek mer fáj...

Éjjel felébredek mer fáj ahogy feláll a fütyim. Ez attól van mert kicsit letapadt? Ja és mostanában lilásabb a bőr alatt, az baj? Kell orvosnak szólni, anyámnak nem merek. Amúgy csak 12 vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2012. szept. 6. 18:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem be van gyulladva a fütyid. Jó lenne, ha mégis szólnál anyukádnak, és orvoshoz mennél.
2012. szept. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem merek, meg hogyan szóljak? Ettől kelemetlenül érzem magamat.
2012. szept. 6. 18:52
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda anyukádhoz, hogy beszélni szeretnél vele, aztán mond el a problémádat. A legszörnyűbb ami történik, hogy megnézi a kuksidat. Ha le van tapadva, és be is gyulladt, azt kezelni kell! Ne félj!
2012. szept. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ha gyulladt akkor piros, nem? Kicsi koromban volt begyulladva. Nekem lilás, az mit jelent?
2012. szept. 6. 19:11
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem érted, Öcsi? Mond meg az anyukának (vagy a szoszéd asszonynak?), ahogy mondták és majd a doktor bácsi rendbe teszi.
2012. szept. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem gondolom, hogy a letapadástól fáj, de mindenesetre azt fel kell oldani! Lehet, hogy csak azért fáj a merevedés, mert kamaszodsz és biztos a fütyid is elkezdett fejlődni, majd elmúlik. A makkod hol lilás, hol rózsaszínes, ez attól függ, hogy a vénás vagy az artériás vérből áramlik éppen oda több. Azért mindenképp szólj anyukádnak, a letapadás miatt főleg, hogy elvihessen orvoshoz. Az is lehet, hogy ő maga fel tudja oldani, mert tudod az anyukák már szakavatottak ebben! Ne szégyelld magad előtte! Kívánok neked jó egészséget!
2012. szept. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Már bocsánat a felvetésért, de honnan a fenéből tudnák "az anyukák" hogyan kell egy fityma letapadást feloldani? Életükben nem volt nekik olyanjuk és ha még a harmadik fiúgyermeket nevelik fel, akkor sem biztos hogy találkoztak fütyi problémákkal.
2012. szept. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Egyet értek az előttem hozzá szólóval
2012. szept. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

Előttem szólóknak: Magamból indultam ki, mert én is fiús anyuka vagyok. Pici kortól kezdődően én oldottam fel szép fokozatosan a letapadást a fürdetéseknél. A nagyobbnál sajnos voltak gondok /letapadás-gyulladás/. Természetesen először a sebész hozta rendbe, de utána ha letapadt neki én saját kezűleg oldottam föl napok alatt fokozatosan. Lehet, hogy hihetetlen, de így volt!! Ennek a fiúcskának is volt gyulladása, nyilván letapadása is. Miből gondoljátok, hogy anyukája nem tud otthon segíteni ezen. Egyébként azt írtam, hogy "az is lehet, hogy tud segíteni", és nem azt, hogy tutira megcsinálja.

Amúgy nem vitázni kéne ezen, hanem tanácsot adni ennek a kétségbeesett gyereknek! Ami az Ő esetében az lenne, hogy igenis és merjen szólni az anyukájának (apával nem tudom mi lehet?). Csak remélni merem, hogy azért nem reagál az írásainkra, mert már megtette, és minden megoldódott. Persze az is lehet, hogy szegényem bezárkózott a problémájával...........

2012. szept. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:

Nem merek, meg hogyan szóljak? Ettől keLLemetlenül érzem magamat."

Miért? Így talán nem érzed kellemetlenül magadat? Akkor meg nem tökmindegy, hogy hogyan érzed magad kellemetlenül?

Egyáltalán, miért nem akarod magad jól érezni? Miért jobb, ha kellemetlenül érezheted magad?


Az egésznek CSAK TE VAGY az okozója, de A KULCSA is kedves Kérdező! Önmagad ellensége te magad vagy, mert te így döntöttél, hogy inkább kellemetlenül érzed magad, ahelyett, hogy úgy döntenél, hogy jobban akarod érezni magad!


És hogy hogyan szólj? Na mégis...

Így: "Anyu! Gond van a fütyivel! Vigyél el légy szíves az orvoshoz!"

Ez lenne olyan nehéz? :) Hozzáállás kérdése csak az egész!

2012. szept. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!