Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől vagyok éhes hajnalban...

Mitől vagyok éhes hajnalban és éjszaka?

Figyelt kérdés

Este 11-kor fekszem le aludni. 7-9 között szoktam vacsorázni. Mikor felkelek valamire, mindig érzem, hogy farkaséhes vagyok. Ez olyan hajnali 3tól van, van, hogy nem is tudok visszaaludni. Nem a savam sok, mert hiába veszek be savcsökkentőt, nem múlik el. Hajnali 5kor szokott ez általában lenni. Viszont, ha nagy nehezen visszaalszok, és felkelek 8-kor, akkor kevésbé vagyok éhes. De van, hogy 1,5 órán keresztül forgolódok, mire visszaalszok. Enni nem akarok, mert akkor túlságosan felébredek, ha mozgok, és már nem tudok visszaaludni, így nem tudom kipihenni magam, és a munkában nem teljesítek jól.


Az étkezésem változatos,sok gyümölcsöt eszek, zöldséget mondjuk kevésbé, csak amit szeretek, gabona, magvak, főtt étel, stb. Mozgok minden nap, igaz nem sportolok naponta, de egy kis séta, futkározás mindig van.


2014. máj. 31. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A választ sajnos nem tudom, de ugyanebben a cipőben járok én is.
2014. máj. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A vércukorszinteddel,ill. a vér inzulin szintel lehet baj!Háziorvos kompetencia
2014. máj. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mérték már meg, és normális. se nem kevés, se nem sok. Az értékre nem emlékszek, csak mondta az orvos, hogy normális.
2014. máj. 31. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!