Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS! Mi lehet a barátnőm baja?

SOS! Mi lehet a barátnőm baja?

Figyelt kérdés

Tünetek: Orrfolyás, orrdugulás, olyan szinten, hogy nem kap levegőt, illetve elmondása szerint, a takony feszíti a homlokát, és nyomás van a fejében.


Ezek szerencsére nem mindennapos tünetek, van amikor teljesen tünetmentes, de most pl. mindegyik előjött, és ilyenkor élhetetlen az élete.


A probléma az, hogy orvoshoz nem akar menni! Ez az állapot 1 éve tart. Azt hogy miért nem akar ne firtassuk, mert ez lenne az első lépés, és el is fogom mostmár cipelni, mert nem nézem tovább ezt a hülyeség miatti szenvedést, de addig is...szerintetek mi lehet?


Gondoltunk allergiára..poratkára, mert az egész évben van...de akkor mi magyarázná hogy néha tünetmentes? Meg az nem is tudom milyen tünetekkel jár. Vajon mi lehet?



2014. máj. 31. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok orvos, viszont a barátnődet minél előbb vidd el az orvoshoz. Ez főleg az ő érdeke!
2014. máj. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 éve??!? és még nem tett semmit?? cipeldd el dokihoz itt van már rég az ideje!
2014. máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van egy krónikus arc- vagy homloküreg gyulladása, esetleg orrsövényferdülés is, persze allergia is lehet, most nagyon sok a pollen. Orr-fül gégészhez és allergia vizsgálatra sem ártana elmennie, egyik vizsgálat sem fáj. :-)
2014. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!