Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Visszeres fáradt dagadó...

Visszeres fáradt dagadó lábra, mi a legjobb?

Figyelt kérdés
A lábamon egyre több véraláfutás van,visszér és seprűvéna. Sajnos ha meleg idő van fáj,feszül és bedagad. Annyi fajta kence-fice van,tabletta-bió cucc. Valaki tud tanácsot adni,kinek mi vált be? Hirdetik most ezt a SP54-tabletta és gél,nem túl drága,de jó? Kérem a viccelődök kíméljenek,mert ez komoly probléma.

2014. jún. 3. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kompressziós harisnyát/ térdzoknit/ viselek.SP54 tablettáról még nem hallottam. Lioton géllel kenegetem a lábamat, de nem sok hatását érzem!
2014. jún. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan ez volt a bajom, de elmúlt az adriai sós vízben.

Van egy öböl, ahol -állítólag- nagyobb a sótartama az átlagosnál. Légzőszervekre és pollen ellen is kiváló ez a sós levegő.

Ha anyagilag megengedheted, hogy pár hétig ott legyél elő- vagy utószezonban jóval olcsóbb, akkor meg tudom adni egy ottani apartman elérhetőségét.

Addig is kend Plerudin Fortéval!

2014. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ma vettem ezt a kremet,pont ezek miatt a tunetek miatt amit irtál.Neked bevált ez a krém?
2014. júl. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ZoliZoziZzZ ***** válasza:
Az a szomorú a plerudin forte krémben, hogy az egyik összetevője rákkeltő, azért körültekintőbbnek kellene lenni, ha már valamit magatokra kentek!
2021. jún. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!