Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Mit lehet még...

Mi lehet ez? Mit lehet még tenni? Fáj a torkom, nagyon apró hólyagszerű pöttyök a tenyeremen, és a talpamon.

Figyelt kérdés

A kezemen és a talpamon egy picivel sötétebb pöttyök jelentek meg, úgy viselkednek, mint a vízhólyagok (kilyukasztható ha olyan helyen van)

De ez lényegtelen, a legszörnyebb az egészben a torokfájás, vagy inkább szájfájás. Fáj a szám egy kis része, illetve a torkom. Leginkább akkor fáj, ha nyelek, lélegzéstől nem fáj, csakis ha megmozgatom valamiképp a számat, de akkor is van egy ''alapfájás'' ha nem mozgatom, néha iszok rá, akkor kicsit enyhül. Lehet, hogy kapcsolatba van az orrommal is valamelyest, mert mikor fújom az orromat, néha érzem, hogy a szám belső, fájó részét egy nagyon minimálisan irritálja. Már pár napja ilyen, és nem változik a gyógyszer ellenére sem, baloldalt jobban fáj.



2014. jún. 3. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvosról hallottál, ugye? Jó volna elhúzni hozzá, de gyorsan!
2014. jún. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kéz-láb-szájbetegség. Vírusfertőzés okozza.
2014. jún. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Igen, kéz-láb-száj lesz valószínűleg, tavaly volt nekem, nem akarom falra festeni az ördögöt, de életem legkellemetlenebb időszaka volt. Remélem rajtad nem fog annyira kijönni! Jobbulást! (elvileg óvodásbetegség, én 18 évesen kaptam meg)
2014. jún. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jó hogy tudom a nevét, mert az orvos mást diagnosztizált.... Szerencsére rajtam nem jött ki annyira vészesen, mint ahogy utánaolvastam.

[link]

2014. jún. 4. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mondott?
2014. jún. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az orvos hazakuldott megfazassal... (Bocs a kesei valaszert)
2016. ápr. 3. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!