Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyér! Mire üljek, mit...

Aranyér! Mire üljek, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hy. Valami hasmenéses betegséget kaptam el, 3 napja megy a hasam. Már teljesen kipirosodott a fenekem, és kijött az aranyerem. (régen még soha nem volt) kb. egy nagyobb bab nagyságú és a végbélnyílásom bal oldalán. Nem vérzik, de nagyon fáj. (ülve is, álva is, fekve is, székeléskor pedig valami elviselhetetlen..) Kenegetem reparon krémmel, de még nem nagyon hatott. Az lenne a kérdésem, hogy mit csinájak, hogyan üljek, mire üljek, vagy mi legyen mert ez így nagyon durva.. Mellesleg már a seggemet is alig tudom kitörölni annyira fáj.. :(
2014. jún. 6. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Középen lyukas körpárna szivacsból. Gyógyászati segédeszköz boltban kapható.
2014. jún. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Reparonban nincs fájdalomcsillapító, az Aurobin-ban viszont igen. Próbáld meg, nagyon fogsz dícsérni:)
2014. jún. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. :)
2014. jún. 6. 20:50
 4/6 anonim ***** válasza:
A feneked ne töröld, hanem zuhanyozd. A papír nagyon agresszív.
2014. jún. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És rakj a fenekedre valami nedvesség-elszívó betétet (vatta, tisztasági betét...), hogy a végbélből kifolyó nedv ne irritálja a bőröd.
2014. jún. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, kőszönöm. Minden tanácsot megfogadok! :)
2014. jún. 7. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!