Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Segítség hogy múljon el...

*lány* kérdése:

Segítség hogy múljon el estig? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
herpesz volt a számon olvastam hogy az ecet jó rá beeceteztem utána fedagadt 2x akkorára másnapra lement és mára tiszta gennyes sebes lett a felső ajkam. este buliba megyek már a jegy is megvan nem mondhatom le ... MIT CSINÁLJAAK??

2014. jún. 7. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Pl. gondolkodj el, miért mész bulizni! Biztos nem azért, hogy mindenki a te tökéletesen gyönyörű képedet bámulja, hanem azért, hogy kikapcsolódj, beszélgess a barátaiddal stb.
2014. jún. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szerintem neked se lenne így "gusztosod" elmenni.Én csak megkérdeztem h hogy múlhatna el mert fáj mint az állat meg csúnya is
2014. jún. 7. 10:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Estig sehogysem fog elmúlni. Felejtsd el! Döntsd el, hogy ki mersz-e így menni az emberek közé vagy sem. Én a helyedben nem csinálnék ügyet a dologból. Ez van és kész. Majd elmúlik, de addig is én nem fogok otthon gubbasztani a 4 fal közt.
2014. jún. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
valami krémmel nem tudom bekenni h jobb legyen?
2014. jún. 7. 11:02
 5/9 anonim ***** válasza:
legalább 3-4 nap kell hozzá hogy elmúljon, de volt hogy nekem egy hét után is látszott a nyoma, úgyhogy felejts el hogy estig elmúlik, viszont senki nem csinál belőle ügyet rajtad kívül
2014. jún. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de nagyon fáj
2014. jún. 7. 11:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Néha nem értem az embereket. Esetleg eszedbe jutott, hogy elmenj a patikába herpeszre való kenőcsért? :D
2014. jún. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
énse értem mit kel fikázni ....-.- már bekentem vele de szerintem már nincs rajta herpesz hanem csak seb.(előszőr kérdezz) kiirtam egy kérdést választ vártam rá nem fikázást
2014. jún. 7. 11:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Számodra ez a tökéletes megoldás: [link]
2014. jún. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!