Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » úgy érzem hogy kedvtelen...

úgy érzem hogy kedvtelen vagyok, nem érdekel semmi, szerintem ronda vagyok, emiatt mindig mindenki megbámul! Az önbizalmam egyenlő a nullával! Reggeltől estig görcsben áll a gyomrom, és reggelenként nem tudok enni soha semmit! Vajon mi lehet velem?

Figyelt kérdés

#bizonytalanság #depresszió?Vagy #vagyok magam #felé!
2014. ápr. 11. 18:44
 1/2 anonim válasza:
Szerintem tipikus szorongásos depresszió. Tapasztalatból tudom. Fordulj orvoshoz, mert meglehet, hogy nem tudsz egyedül megküzdeni vele. Amellett igyekezz elfoglalni magad valamivel, még ha úgy gondolod, hogy nem fog menni, akkor is, aztán ha tényleg nem megy, ne erőltesd.Néha bejön.Sétálj,ne ülj otthon begubózva. De mindenképpen fordulj szakorvoshoz. Én is azt tettem, és nem bántam meg.
2014. ápr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. ápr. 28. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!