Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Inzulinbetegséget állapítottak...

Inzulinbetegséget állapítottak meg nálam, orvoshoz mentem mert folyton de állndóan éhes vagyok mindne órában ennem kell, mindegy mit csak egyek és muljon az éhség. Ettől lehet?

Figyelt kérdés
Valaki van még igy ezzel?Ismerkednék hasonló cipőben jároakkal diéta és gyógyzser ügyben,hogy ez mitől múlik el?köszönöm!
2014. jan. 20. 16:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, lehet ettől. Ha inzulinrezisztenciáról van szó, arra létezik diéta, aminek az a lényege, hogy az inzulinszinted szinten tartsa. Napi 5-6 étkezés kell, meghatározott mennyiségű és típusú szénhidrátból. Ebben érdemes dietetikus segítségét kérni, az orvosod adhat beutalót és akkor ingyenes. Gyógyszerügyben szintén az orvossal kell beszélned.

Amíg el nem kezded a diétát, nagyon ajánlom a korpovit kekszet. Nekem rengeteget segített, mindig a táskámban van, és ha éhen akarok halni, megeszek 2-3 darabot. Utána egy ideig jobb.

2014. jan. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!