Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az már késő ha most 16 évesen...

Az már késő ha most 16 évesen kezdek el magammal törődni?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy van egy lány akibe nagyon beleszerettem és szeretnék külsőre változni mivel hát túlsúlyos vagyok, s így talán jobban tudok neki tetszeni, értitek.

1. Lúdtalpam van, de neten néztem rá tornát az kezdtem el csinálgatni

2. Kicsit görbe a hátam de arra is találtam már neten tornát meg amióta mindig figyelek rá kihúzom magamat és most már nem annyira fájdalmas dolog ez.

3. Szeretnék járni konditerembe csak hát a görbe hát miatt még inkább várok nehogy tönkre tegyen a súlyzós edzés


Szerintetek még jó ha most kezdem el? Apám mindig szarik az életembe, akárhányszor noszogatom menjünk el ortopédiára nem hajlandó stb, meg azt mondja hogy már késő, elbasztam az életem mert már beállt a testem ilyenek. Meg hát egy nő nem is tudtam hogy így tud rám gyakorolni, felébresztette bennem hogy eddig mennyire rosszul éltem :(



2014. jún. 8. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú, hogy apukád ennyire nem foglalkozik az egészségeddel. Viszont elég nagy vagy már, nyugodtan elmehetsz az ortopédiára egyedül is. Sőt, én kifejezetten biztatnálak rá. A túlsúlyon bőven tudsz még változtatni, a gerincedet pedig meg kell mutatni szakorvosnak.
2014. jún. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sosem késő és az akarat is dícséretes, csak azt nem pontozzák. Mindent mek kell tenned, de az egyedül nem megy.
2014. jún. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, egyedül nehéz de kire számítsak? Egyedül az a lány tartja bennem az erőt, a képe a telefonomon meg alapjába véve hogy létezik. Van cél amiért érdemes megváltozni.
2014. jún. 8. 20:25
 4/6 A kérdező kommentje:
Igaz még mindig nem merem megszólítani de akkor is .. :)
2014. jún. 8. 20:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Jól csinálod. Én magam is voltam ebben a cipőben (lány vagyok). Amíg nem mehetsz konditerembe, addig sétálj (TEMPÓS séta). Ha már bírod, akkor fuss. Minimum napi félóra, és ha eddig nem csináltál semmit, már ez is baromi sokat fog jelenteni.

Ortopédiára nyugodtan menjél el egyedül, 14 éves korodtól kezdve bárhova mehetsz.

2014. jún. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Het 4-5x kocogás,minimum 6km! súlyzós edzést egészítsd ki fegyencedzéssel,ha nem tudod mi ez nézz utána google,1 héten 1 nap pihi


megfelelési kényszered van egy nő miatt aki még le sem szar? gondolkodj el ezen,ha rosszul írtam akkor az én k.anyámat


Ha kell segítség írj üzit

2014. szept. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!