Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez esetleg vakbélgyul...

Mi lehet ez esetleg vakbélgyulladás?

Figyelt kérdés
jobb alhasi fájdalmam van tegnap este óta,nem túl erős de fáj hányingerem nincs.nyomásra,nem fáj de fekvéskor álláskor járáskor ugyan olyan rosz...a székletem hígabb de nem hasmenés utána néztem a vakbélgyulladásnak és a fájás azon a helyen van de a tünetek nem stimmelnek...egy ismerősöm van akinek szintén csak fájt és őt meg is műtötték vakbélgyulladással..ha valaki tud esetleg segíteni vagy megoldást esetleg van ötlete az legyen szives megosztani velem.köszönöm!!

2014. jún. 9. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha felemelnéd a pópódat és méltóztatnál elmenni orvoshoz, akkor nem látatlanba kéne itt tippelgetni, hogy vajon van-e egy olyan akut betegséget amibe bele lehet halni ha nincs kezelve...

Sajnos ezen az oldalon még mindig nem működik távgyógyítás és táv diagnosztizálás funkció.

2014. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mivel pünkösd hétfő van ezért nem tudok elmenni jogosítványom nincs ugyhogy az ügyeletre sem tudok bemenni és azért nem hívom ki mert tudom mennyit érne...ők sem mondanának semmit...persze ha nem múlik el pár óra múlva vagy erősödik akkor természetesen kihívom az ügyeletet. ide azért tettem fel a kérdést hátha valakinek volt már ilyen panasza és tudna segíteni
2014. jún. 9. 15:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sebészeten dolgozom és pont azért írom, hogy ha tudsz, menj el orvoshoz, mert amiket leírtál azok alapján akár lehet vakbél is.

Ha nem erősödnek a tüneteid, holnap mindenképpen menj el orvoshoz, addig pedig igyál sok folyadékot és diétázz.

2014. jún. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben.köszönöm!
2014. jún. 9. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!