Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Melyik vírust akarják most...

Melyik vírust akarják most véglegesen kiírtani, ami már csak laborokban található?

Figyelt kérdés
Természetes módon már nem fordul elő, valaha nagy betegséget okozott, talán bele is lehetett halni. És talán a WHO vagy vmi hasonló szervezet azon gondolkodik, hogy labor körülmények között meghagyja-e ezt az utókornak, vagy véglegesen elpusztítsa. Kb. 2 hete olvastam vmelyik hírportálon, de most nem találom.

2014. jún. 17. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:

valószínűleg a fekete himlőről van szó. Nem vírus, hanem baktérium okozza. lásd:


[link]

2014. jún. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sorry, fáradt vagyok és hülyeséget beszélek: tényleg vírus okozza.
2014. jún. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm!

azt hittem, ez most friss dolog, de rákerestem, és 2006-os cikkek is vannak róla, régóta téma, mégse történt semmi.

2014. jún. 17. 19:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogolydilemma. Ha mindketten kiirtjuk, akkor nyerünk. Ha egyikünk sem irtja ki, akkor vesztünk, mert pénzbe kerül a laborok fenntartása és őrzése. De ha én kiirtom, de te nem, akkor te meg tudod támadni az én ifjúságomat anélkül, hogy védekezhetnék ellene.
2014. jún. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!