Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Végbéltáji tályog sipoly...

Végbéltáji tályog sipoly mütét véglegesen?

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 08:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
márciusban mütöttek tályoggal,és most kiujult. Nem birom ki többször, teljes pánikban vagyok.
2014. jún. 1. 15:47
 2/11 anonim ***** válasza:
engem 2szer műtöttek ugyanezzel.. tudom,mit érzel,de nekem első műtét nem is sikerült,fél évig 2 naponta kötözésre jártam,nagyon megalázó volt. vannak dolgok amik gyógyíthatják külsőleg,de az attól függ,mennyire mély.
2014. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy! Engem márciusban nyitottak fel, majd most melegviztől kiujult. Állitólag van valami mütét, amivel a tokját is kimütik, és vége. Nem tudsz egy jó proktólógust Budapeten?
2014. jún. 3. 15:23
 4/11 anonim ***** válasza:

Altalaban a sipolynak oka van, azt meg nehez megszuntetni, pl ha kronikus belgyulladas tunete, ami elethosszig tart.

Ha ilyen nincs, akkor nagyobb az esely, hogy tenyleg elmulik a dolog es nem jon elo tobbet.

Rossz hir, hogy (szerintem) nem a jo proktologuson mulik, hanem azon, hogy az embernek jo legyen a szervezete, eros....es szerencse kell hozza.

Az ilyen sipolyokkal az orvosok se tudnak sokat kezdeni, nincs "tuti recept".

2014. jún. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Bajcsy kórházban elég jó orvosok vannak. Vagy itt


[link]

2014. jún. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Rettenetesen félek. Ugy kezdődik,hogy ujjal történő vizsgálat. Hát nekem egy hónapokig tartó hasmenés után /étel intolerancia/ ugy beszükült a végbelem, hogy már annak vizsgálata is lehetetlen, mert orditok. Most meg a széklettel van baj, el vagyok dugulva. Nem tudom összefüggésben van -e a sipollyal?
2014. jún. 29. 09:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Ödémás a végbeled. Vegyél SZŰZTEA kapszulát /DM gyógyszertárban kapható/ napi rendszerességgel este vegyél be egy kapszulát. Vagy valaki adjon beöntést. Házi orvos mellett lévő asszisztens szokott vállalkozni rá.
2014. jún. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem is van /volt. 2 éve küszködök vele rengetegszer tártak fel. már meg sem tudom számolni. Nálam az van hogy már nem gyógyul be. Augusztusba lesz a műtétem. A végleges. A hasmenés és a székrekedés valóban lehet ettől nekem is volt. De más úton nem lehet megoldani hidd el. Az a gond ha nem vágják ki gyökerestől úgy jársz mint én, akkor már a sebből nem csak gennyes vér ürül hanem valami fekete büdös valami ami már nem jelent jót. Mindenképp menj be egy körházba lehetőleg ne sztk-ba mutasd meg egy sebésznek és kérj mielőbb műtéti időpontot.
2014. júl. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Most éppen panaszmentes vagyok, de a seb szája nyitva van. Nem jön belőle semmi. A sipoly, ha nyitják, azt szokták ráirni a lapra, hogy jól szondázható, kb 3-4cm- mély. Valószinü én sem uszom meg a mütétet. Én Bp.Péterfybe járok, ezt is ott csinálták, de az életmentés volt március elsején. Azóta csak egyszer gyült be a melegviztől májusban.
2014. júl. 8. 10:22
 10/11 A kérdező kommentje:
Még azt szeretném kérdezni, akár privátban is, hogy hol fogják csinálni a mütétet?
2014. júl. 8. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!