Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az a fóbiám, h este...

Miért van az a fóbiám, h este nem merek hajat szárítani? Valamiért félek tőle kicsi korom óta.

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Történt valami megrázó kiskorodban, amikor este szárította anyukád a hajadat...?
2011. okt. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem tudok róla
2011. okt. 17. 23:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet, hogy a hangjától félsz? Vagy attól, hogy amíg zúg, bárki odamehet mögéd, és nem veszed észre + még sötét is van...

Vagy hogy ilyenkor kisebb a mobilitás, ha vmi elromlik, és kórházba kell rohanni?

(megoldás: reggel hajat mosni, vagy nem szárítani meg)

2011. okt. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Ne egyedül szárítsd a hajad, bízzad a társadra.

Ha nincs, akkor tedd túl magad ezen a félelmen, legyél nagylány.

Mi lehet ami történhet, át kell gondolnod és válassz időpontot napközben bármikor a hajmosásra.

2011. okt. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Én egy régi húsdarálónk hangjától féltem, akármikor üzemelt olyan kép jelent meg bennem, hogy élő embert vagy állatot nyomnak valami préselőbe, és én attól nagyon féltem meg hányingerem is volt tőle.
2011. okt. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Nagyfater ***** válasza:
100%

Egész biztosan egy régi trauma okozza, amire már nem emlékszel. Például babakorodban fürdetés után hajszárítóval szárították a hajadat, és nem tudtad elviselni a zajt, amire a kicsik különösen érzékenyek.


Kérdezd meg a szüleidet, hogy történt-e ilyesmi. Ha megtudod a fóbiád okát, könnyebb lesz legyőzni, de ne erőltesd - ez még igazán az elviselhető fóbiák közé tartozik.

2011. okt. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Passz, de a fóbiákat hipnotizálással kezelik, és az meg haláli érdekes lehet, szóval szerintem hipnotizáltasd magadat :)
2011. okt. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem lehet,hogy attól félsz,hogy amíg a hajszárító hangjától nem hallasz semmi mást,valami történik kint,mondjuk betörő,ilyesmi...
2012. jan. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!