Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3 napja csomot tlaltam a bal...

3 napja csomot tlaltam a bal mellemben es nagyon faj orvoshoz meg nem merek menni mit tancsoltok?

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 00:33
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
ojan duzzadt csomo es faj ha hozza nyulok de aszt monjak hogy ez ciklus alatt normalis de nekem meg ciklus utn jott 1 nppal meg nem volt ijenbe reszem soha
2014. jún. 25. 00:59
 12/23 A kérdező kommentje:
ojan duzzadt kis csomo faj ha megnyomom azt monjak hogy ciklus ltt ez normalis de nekem meg ciklus utn jott 1 nappal ...felek mert ijenbe meg nem volt reszem
2014. jún. 25. 01:06
 13/23 anonim ***** válasza:

De miért nem mész el SZTK-ba?

Ott ingyen van ellátás (akinek van TB-je)

Szültél már? Mondjuk érdemes megnézetni, mikor még ilyen kisebb Nem kell tőle félni egyáltalán

2014. jún. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Vagy menj el a házidokidhoz, ő is tovább tud utalni

akár nődokihoz, akár ultrahangra, de úgy tudom uh-ra

a nődoki szokottt adni beutalót

2014. jún. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Itt mindenki orvos, és leírás alapján diagnózist, sőt házi kezelést írunk. Nyugodtan maradj otthon, és várd meg, amíg rájössz, hogy biztos rák, és veszélyes.

Szerinted mit kéne tenned? Menj már el az orvoshoz!

2014. jún. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Nem lehet megmondani micsoda

Lehet jóindulatú

2014. jún. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Lantos Szilvia ***** válasza:
ha mobilis, tehát mozgatható a csomó, akkor általában "csak" benignus, jóindulatú elváltozás. Mammográfiát csak végső esetben csinálnak, kortól is függ, mert az nagyon káros... ultrahanggal meg tudják nézni... de érdemes ciklus előtt egy héttel és esetleg utána egy héttel tapogatózni mert ilyenkor megduzzad egy kicsit a mirigyállomány és lehet hogy olyan csomót tapintasz ami nincs is ott... szóval várj amíg eltelik egy hét a ciklus után és ha félsz, menj el a nőgyógyászatra és mutasd meg... majd ő eldönti mi a további teendő... találgatni kár, meg csak magadat idegesíted...
2014. jún. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
koszonom szilvia tnacsot megvarom z egy hetet de mar igy napok mulva van am ikor nem is erzem remelem nem lessz baj holnapmegyek orvoshoz holnap telik le az egy het de mar ma reggel alig erezheto majd informlak titeket
2014. jún. 26. 15:56
 19/23 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy ?

Eljutottál dokihoz?

2014. júl. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Azóta elmúlt ?
2014. júl. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!